SmokAngielski.pl to więcej niż szkoła językowa online

Przedstawiamy tutaj opis działalności doradców językowych Smoka Angielskiego. O cenach naszych usług mogą się Państwo dowiedzieć w zakładkach "Ceny kursów" oraz "Ceny tłumaczeń."

  • Angielski przez SkypeAngielski przez skype

  • Włoski przez Skype

  • Polski przez Skype

  • Polish for foreigners

  • Doradztwo językowe - szereg usług pozwalających Państwu nabrać pewności siebie w zakresie posługiwania się językiem obcym. Wśród nich znajduje się audyt umiejętności językowych, który weryfikuje, na jakim poziomie znajomości angielskiego aktualnie się Państwo znajdują, czy są Państwo gotowi do zdawania egzaminu, które obszary wymagają poprawy, jak najlepiej zaplanować indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji językowych.

  • Tłumaczenia pisemne - oferujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Na bieżąco współpracujemy z tłumaczami specjalizującymi się w tekstach medycznych, farmaceutycznych, zdrowotnych, żywieniowych, prawnych, handlowych, reklamowych, technicznych oraz wielu innych.Konwersacje online

  • Redakcja i korekta tekstów - współpraca z zawodowymi dziennikarzami i copywriterami obejmuje m.in. teksty na strony internetowe, artykuły tematyczne, informacje prasowe, teksty sponsorowane, listy motywacyjne, korespondencję biznesową, slogany reklamowe, opisy produktów, wywiady. Jeśli mają Państwo gotowy tekst, chętnie pomożemy w jego skutecznej redakcji oraz korekcie.

Jeśli są Państwo zainteresowani którąś z wymienionych usług, prosimy o kontakt. Nasz doradca umówi się z Państwem na bezpłatną, niezobowiązującą sesję próbną i odpowie na wszystkie Państwa pytania. W trakcie rozmowy doradca wyceni zlecenie i wybierze dla Państwa najkorzystniejszą cenowo ofertę. Dokładne ceny usług redakcyjnych, korektorskich czy tłumaczeniowych ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość tekstu, a także stopień jego skomplikowania i przeznaczenie.