Czy rozważają Państwo naukę  

Porady językowe

języka angielskiego przez Skype?

Zapraszamy serdecznie na darmową lekcję próbną!

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy imieniem, nazwiskiem, nazwą użytkownika Skype, numerem telefonu, adresem e-mail oraz podać dogodne godziny. Skontaktujemy się z Państwem w tym samym dniu, aby ustalić termin lekcji próbnej. Uwaga! W przypadku braku odpowiedzi proszę sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce mailowej. Niektóre serwery automatycznie kierują tam nasze maile. 

Twój email

Wszystko, czego  potrzebują Państwo na czas rozmowy z naszym doradcą, to komputer, połączenie z Internetem, komunikator Skype oraz niewielka ilość wolnego czasu. Rozmowa będzie trwać 45 min. i pozwoli podjąć decyzję, czy ten sposób uczenia się odpowiada Państwa potrzebom. Doradca uzgodni z Państwem, jak będzie wyglądał kurs angielskiego dopasowany do Państwa indywidualnych oczekiwań, przykładowo, czy zależy Państwu na symulacji rozmowy w sprawie pracy, luźnych konwersacjach, swobodnym porozumiewaniu się w życiu codziennym, przygotowaniu do egzaminu, treningu wymowy...

W trakcie sesji próbnej odbędzie się pokazowa lekcja angielskiego oraz audyt Państwa kompetencji językowych, gwarantujący odpowiednie dobranie materiałów szkoleniowych.