Pakiet SEMI 16X45 MIN.
za cenę 2112zł
długotrwała nauka o stałych porach
4 miesiące nauki po 16 godzin lekcyjnych w miesiącu, czyli po 4 godziny lekcyjne w tygodniu w stałych, wybranych przez Państwa porach, co daje łącznie 64 lekcje. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 33zł. Uczniowi nie przysługuje prawo zmiany pory zajęć w trakcie kursu ani przekładania lekcji.
|
|
Pakiet OPTI
nauka o stałych porach
Od 4 do 16 godzin lekcyjnych lub zegarowych w miesiącu, czyli od 1 do 4 godzin lekcyjnych lub zegarowych w tygodniu, w stałych wybranych przez Państwa porach.
|
OPTI 16x45 min. za cenę 560zł
Miesiąc nauki zawiera 16 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 35zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 4 (czterech) lekcji.
|
OPTI 16x60 min. za cenę 600zł
Miesiąc nauki zawiera 16 godzin zegarowych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 37,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 4 (czterech) lekcji.
|
OPTI 12x45 min. za cenę 450zł
Miesiąc nauki zawiera 12 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 37,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 3 (trzech) lekcji.
|
OPTI 12x60 min. za cenę 480zł
Miesiąc nauki zawiera 12 godzin zegarowych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 40zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 3 (trzech) lekcji.
|
OPTI 8x45 min. za cenę 320zł
Miesiąc nauki zawiera 8 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 40zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 2 (dwóch) lekcji.
|
OPTI 8x60 min. za cenę 340zł
Miesiąc nauki zawiera 8 godzin zegarowych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 42,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 2 (dwóch) lekcji.
|
OPTI 4x45 min. za cenę 170zł
Miesiąc nauki zawiera 4 godziny lekcyjne. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 42,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 1 (jednej) lekcji.
|
OPTI 4x60 min. za cenę 180zł
Miesiąc nauki zawiera 4 godziny zegarowe. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 45zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 1 (jednej) lekcji.
|
|
Pakiet FLEXI
nauka o zmiennych porach
Od 4 do 16 godzin lekcyjnych lub zegarowych w miesiącu, czyli od 1 do 4 godzin lekcyjnych lub zegarowych w tygodniu,w zmiennych porach, wybieranych przez Państwa z lekcji na lekcję.
|
FLEXI 16x45 min. za cenę 640zł
Miesiąc nauki zawiera 16 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 40zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 4 (czterech) lekcji.
|
FLEXI 16x60 min. za cenę 680zł
Miesiąc nauki zawiera 16 godzin zegarowych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 42,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 4 (czterech) lekcji.
|
FLEXI 12x45 min. za cenę 510zł
Miesiąc nauki zawiera 12 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 42,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 3 (trzech) lekcji.
|
FLEXI 12x60 min. za cenę 540zł
Miesiąc nauki zawiera 12 godzin zegarowych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 45zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 3 (trzech) lekcji.
|
FLEXI 8x45 min. za cenę 360zł
Miesiąc nauki zawiera 8 godzin lekcyjnych. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 45zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 2 (dwóch) lekcji.
|
FLEXI 8x60 min. za cenę 400zł
Miesiąc nauki zawiera 8 godzin zegarowych Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 2 (dwóch) lekcji.
|
FLEXI 4x45 min. za cenę 200zł
Miesiąc nauki zawiera 4 godziny lekcyjne. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 1 (jednej) lekcji.
|
FLEXI 4x60 min. za cenę 210zł
Miesiąc nauki zawiera 4 godziny zegarowe. Pojedyncza lekcja w pakiecie kosztuje 52,50zł. Uczniowi przysługuje prawo przełożenia 1 (jednej) lekcji.
|
|
Pakiet EXPI
za cenę wybranego pakietu OPTI bądź FLEXI
+15 proc. jego wartości
przygotowanie do egzaminu/język biznesowy/
specjalistyczny/Polish for foreigners
w stałych lub zmiennych porach
Miesiąc nauki celem przygotowania do egzaminów typu IELTS, FC, CAE, TOEFL, GESE lub w zakresie języka biznesowego bądź specjalistycznego. Przykładowo: EXPI-OPTI 8x60 min. kosztuje 340zł + 15% = 340zł + 51zł = 391zł. Z kolei EXPI-FLEXI 16x45 min. kosztuje 640zł + 15% = 640zł + 96zł = 736zł.
|