Angielski przez Skype

ANGIELSKI PO ZNAJOMOŚCI


ZOSTAŃ NASZYM FANEM NA FACEBOOKU


I ZGARNIJ NAWET 130ZŁ RABATU
NA KURS ANGIELSKIEGO PRZEZ SKYPE!

Jak działa promocja - regulamin:  

  • Każdy, kto zostanie fanem szkoły SmokAngielski.pl na Facebooku, otrzyma rabat uprawniający do zniżki przy zakupie kursu angielskiego przez Skype. Rabat wynosi od 10 do 40zł na dany pakiet lekcji w zależności od ilości zajęć w ramach wykupionego pakietu OPTI, FLEXI lub EXPI. Promocja nie obejmuje pakietów SEMI ani pakietów 4-godzinnych.
  • Dodatkowo,każdy, kto powoła się na znajomość z fanem/uczniem szkoły SmokAngielski.pl, otrzyma ten sam rabat jak powyżej. Nasi dotychczasowi fani mogą otrzymać rabat w wysokości 10 zł za jednego nowego fana, który polubi szkołę SmokAngielski.pl z ich polecenia. Maksymalna ilość poleceń wynosi 5 osób na fana.W Promocji mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Następnie należy przysłać zgłoszenie na lekcję próbną na adres biuro[at]smokangielski.pl W zgłoszeniu powinny zostać zawarte dane kontaktowe:imię i nazwisko, adres e-mail, Skype ID oraz nr tel. i preferowany termin lekcji. W przypadku rabatu za polecenia wymagane jest także imię i nazwisko fana/ucznia, który polecił szkołę SmokAngielski.pl Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Smok Angielski - Doradztwo językowe (Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr  101, poz. 926 z późn. zm.).